Hydraulika siłowa – pomysł na własny biznes

zakuwarka Uniflexzakuwarka Uniflex

Hydraulika siłowa to prężnie rozwijająca się gałąź przemysłu w naszym kraju. Dynamika rozwoju maszyn budowlanych, drogowych i leśnych sprzyja działalności zakładów hydrauliki siłowej i pneumatyki. Jest to bardzo dobra okazja do założenia własnej działalności, która przyniesie zyski, a nie straty. Początkująca osoba może wziąć dotacje albo sfinansować się samemu. Ale warto poszukać dodatkowych źródeł finansowania, bo ta dziedzina działalności wymaga pewnego wkładu finansowego.

Najszybciej zacząć od własnej produkcji węży hydraulicznych i siłowników hydraulicznych. Do tego posłużą nam maszyny niezbędne do samodzielnej produkcji przewodów hydraulicznych, najlepiej dobrej jakości. Do takich maszyn należą maszyny niemieckiej firmy Uniflex, które znają wszyscy z branży. Ich niezawodność, bezawaryjność i długowieczność gwarantują Państwu udany start w działalności. Do takich maszyn należą:

  • zakuwarki do węży hydraulicznych: maszyny służą do połączenia wszystkich elementów w nierozerwalną całość. Bardzo często zakuwarki wykorzystuje się również w przypadku pęknięcia lub uszkodzenia przewodu; wyróżniamy zakuwarki ręczne i elektryczne;
  • skórowarki do węży hydraulicznych: maszyny te służą do zdejmowania zewnętrznej lub wewnętrznej warstwy gumy z węży hydraulicznych. Do Państwa dyspozycji mamy skórowarki ręczne, półautomatyczne i elektryczne;
  • przecinarki do węży hydraulicznych: bezpyłowe maszyny służą do cięcia przewodów; przecinarki powinny mieć ostrze tnące ze stali szybkotnącej, najlepiej osłonięte dla bezpieczeństwa obsługującego maszynę.

Życzymy powodzenia w biznesie hydrauliki siłowej!